O stronie

sunset_hockey_small
Strona, którą teraz czytasz powstała z myślą o amatorach hokeja na lodzie i rolkach. Jej celem jest ułatwienie dostępu do różnorakich materiałów treningowych polskojęzycznemu użytkownikowi Internetu.

Na stronach www dostępna jest ogromna liczba różnorakich informacji o treningu hokejowym, jednak większość z nich jest w języku angielskim. Aby przełamać tę barierę językową będę prezentował ćwiczenia, które można wykonywać w domu, w polskich warunkach. Od razu muszę też zaznaczyć, że nie aspiruję w żadnym wypadku do miana hokejowego guru. Będę dzielił się tutaj ćwiczeniami i pomysłami, które sam stosuję, i które uważam za wartościowe.
Paweł - Garażowy Hokej

Mam nadzieję, że istnienie tej strony przyczyni się do popularyzacji w naszym kraju tego pięknego sportu jakim jest hokej i pomoże w rozwoju coraz liczniejszej liczbie amatorskich drużyn hokejowych.

Jeśli masz jakieś uwagi, sugestie lub chciałbyś żebym o czyś konkretnym napisał, nie wahaj się ze mną skontaktować. Możesz przesłać mi wiadomość przez formularz kontaktowy lub zostawić wpis w komentarzach.

*Fotografia z początku strony pochodzi stąd.
A moje foto by Leszek Siporski, minskmaz.com


Back to Top ↑