Opinia Pomysły

Published on Lipiec 5th, 2013 | by Paweł Kicman

0

[Ankieta] Qua vadis Garażowy Hokej?

Krótkie podsumowanie

Garażowy Hokej działa w internecie już ponad pół roku i myślę, że to dobry moment na małe podsumowanie i snucie mrocznych planów na przyszłość. Witryna ta powstała dosyć spontanicznie i jej dotychczasowy rozwój przeszedł wszelkie moje oczekiwania. Ponad 100 like’ów na Facebooku i przeszło 1000 unikalnych wejść na stronę są dla mnie ogromnym pozytywnym szokiem. Spotkałem się z bardzo dobrym odbiorem ze strony amatorskich drużyn, który motywuje mnie do dalszej pracy. Wielu z Was aktywnie wspiera też i promuje moją inicjatywę wśród swoich kolegów, za co jestem Wam niezmiernie wdzięczny. Dziękuję Wam za wszelkie sugestie, podpowiedzi, komentarze i za zaglądanie na Garażowy Hokej. Zachęcam też do wyrażania swojej opinii w każdym możliwym miejscu. Jest ona dla mnie bezcenna. To dla Was tworzę tę stronę i chcę aby maksymalnie odpowiadała ona na Wasze potrzeby! Jeśli macie też jakieś pytania lub wątpliwości śmiało piszcie w komentarzach do artykułów, przez formularz kontaktowy lub na Facebooku. Każdą wiadomość czytam i odpowiadam.

Tworząc tę witrynę towarzyszyła mi dwojaka motywacja. Z jednej strony odczuwałem brak hokejowych materiałów w polskim internecie, a z drugiej potrzebowałem jakiejś strony, którą mógłbym wykorzystywać do motywowania kolegów z drużyny do ćwiczeń ;). Nie byłem pewien jak wszystko się uda, bo to mój pierwszy internetowy projekt robiony na taką skalę, ale patrząc na obecny rozwój myślę, że nie idzie najgorzej. Skutkiem ubocznym prowadzenia Garażowego Hokeja jest też spory wzrost moich umiejętności hokejowych. Każde ćwiczenie, które Wam prezentuje wielokrotnie wcześniej wykonuje, testuję, sprawdzam. Poświęcam na to sporo czasu, a wiadomo – więcej dobrego treningu = lepsze efekty. Nie znaczy to wcale, że nagle stałem się jakimś guru hokeja, ale publiczne zobowiązania bardzo motywują. A moi znajomi z boiska/lodowiska cały czas patrzą mi na ręce ;)

Ankieta i spojrzenie w przyszłość

Jednak głównym celem tego wpisu nie są przechwałki bądź pastwienie się nad statystykami i przeszłością, a spojrzenie w przyszłość. Jak już pisałem strona ta ma przed wszystkim służyć Wam, i Wam pomagać w doskonaleniu swoich umiejętności. Nie da się niestety ukryć, że przygotowywanie dobrej jakości materiałów zajmuje dużo więcej czasu niż pierwotnie to oceniałem. W związku z tym nie jestem w stanie wrzucać postów tak często jak bym tego chciał (ideałem, do którego dążę jest jeden post tygodniowo; może kiedyś się to uda). W związku z tym apeluję:

wypełnij proszę ankietę

umieszczoną na końcu tego artykułu. Wasze głosy pomogą mi skupić się na tym co dla Was najistotniejsze i najciekawsze. Punkty w niej zawarte są moimi propozycjami co do tematyki poruszanej na blogu, jednak jeśli macie jakieś swoje sugestie to nie wahajcie się dopisać ich w polu „inne”. Uczulam jednak – w ankiecie można zaznaczyć maksymalnie 3 odpowiedzi, więc zaznaczajcie to co najbardziej Was interesuje. Ankieta jest też dostępna w pasku bocznym obok każdego z postów, więc można do niej zajrzeć w każdej chwili.

Już teraz dziękuję za czas poświęcony na jej wypełnienie. To dla mnie niezmiernie ważne. Dzięki!

[yop_poll id=”1″]

Tags: , , , , ,Back to Top ↑