Przemyślenia family_hockey

Published on Luty 14th, 2015 | by Paweł Kicman

2

Co słychać na GH?

Zapewne zauważyliście, że na Garażowym Hokeju od niemalże roku trwa względna cisza. W moim życiu dużo się w tym czasie działo i hokej zszedł na dalszy plan. Urodziła mi się wspaniała córka, która teraz ma już rok :). Nieprzespane noce skutecznie pozbawiły mnie sił na wszelkiego rodzaju aktywności sportowe. Ale zupełnie tego nie żałuję. Dodatkowo pod koniec roku zmieniłem pracę i miesiąc temu przeprowadziłem się razem z rodziną do Hiszpanii. Do tego w „międzyczasie” kończę doktorat, nad którym pracuję już 4 lata – najwyższy czas zamknąć ten rozdział! W tym natłoku trudno było mi się odnaleźć i wykrzesać trochę czasu na sport.

Ostatnio jednak powoli stabilizuję się w mojej nowej rzeczywistości i hokej coraz częściej do mnie wraca. Ten ostatni rok nie był całkiem bierny od strony hokejowej. W barwach Kobry Brwinów udało mi się powalczyć w eliminacjach do Mistrzostw Polski w hokeju na rolkach. Cudowne i pouczające doświadczenie. Do tego po przybyciu do Hiszpanii okazało się, że w małem miejscowości, w której mieszkam działa bardzo prężny klub grający w hokeja na rolkach! A do tego jego kierownikiem jest Polak! Cóż za zbieg okoliczności! Oczywiście nie zamierzam przepuścić takiej okazji i w ubiegłym tygodniu byłem już na pierwszym treningu, z którego wyszedłem niemal na czworakach. Wspaniałe uczucie po ponad półrocznej przerwie :-).

Dokąd dalej?

Bardzo chcę dalej rozwijać Garażowy Hokej i motywuje mnie bardzo to, że mimo mojego braku zaangażowania liczba odwiedzin i like’ów stale wzrasta! To znaczy, że doceniacie to co dotychczas robiłem. Dziękuję! Cały czas zastanawiam się, w jakim kierunku powinien rozwijać się blog i o czym dalej pisać. Jeśli macie jakieś sugestie i uwagi to chętnie je poznam – dajcie znać w komentarzu lub na maila (garazowyhokej (malpa) gmail.com). Mam mnóstwo rozpoczętych artykułów i pomysłów, które będę sukcesywnie dopieszczał i wypuszczał w świat. Mam nadzieję, że będziecie z tego korzystali pełnymi garściami.

Tags: , , , ,  • Dawid

    Gratulacje :) Skoro teraz przestawiłeś na rolki to proponowałbym więcej artykułów w tym kierunku. Ciężko jest znaleźć coś o tej tematyce po polsku.

    • http://pkicman.pl/ Paweł Kicman

      Dzięki :) To niezły pomysł. W sumie na rolkach spędziłem w ostatnim roku znacznie więcej godzin niż na lodzie.

Back to Top ↑